Ważne informacje dla uczestników projektu!

Do odwołania zostają wstrzymane działania z uczestniczkami i uczestnikami projektu. Decyzja ta została oparta o aktualne zalecenia epidemiologiczne, w trosce o zdrowie nas wszystkich. ​

 Rekrutacja do projektu System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej trwa. Wypełnione formularze można wysłać pocztą na adres siedziby LIS, partnerów projektu lub mailowo na adres pracownia@lis.gdynia.pl. Spotkania grupy eksperckiej z chętnymi do udziału w projekcie się nie odbywają. O propozycji terminu spotkania zainteresowani zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

 Działania w ramach ścieżki animacji i włączenia społecznego w Przystani Opata Hackiego 33 zostały wstrzymane. Podobnie jak działania ścieżki wsparcia zintensyfikowanego wsparcia społeczno-zawodowego Fundacji Gospodarczej, ścieżki specjalistycznego wsparcia dla osób z niepełnosprawnością Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji. Działania w ramach ścieżki wsparcia realizowanej w Centrum Integracji Społecznej, prowadzonego przez Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie zostały wstrzymane zgodnie z komunikatem Wojewody Pomorskiego z dnia 25 marca 2020r. dla uczestników do 10 kwietnia 2020r.

 Ze wszystkimi można się jednak skontaktować i porozmawiać o projektach.

 Laboratorium Innowacji Społecznych: pracownia@lis.gdynia.pl, tel. 604 414 253

 Fundacja Gospodarcza: sekretariat@fungo.com.pl ; tel. 695 511 172

 Stowarzyszenie Przyjaciół Integracjimonika.merkel@integracja.org , tel. 505 606 776

 • Centrum Integracji Społecznej (Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie) lena.jaroszewska@ab.org.pl ; tel. 515 760 789

 

Uczestnicy i uczestniczki ścieżki animacji i włączenia społecznego mogą dodatkowo zaglądać na grupę Gdynia Przystań Opata Hackiego 33 na Facebooku. Tam sąsiedzi i sąsiadki dzielą się pomysłami na kreatywne sposoby spędzania czasu w domu.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.