Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Gdyni! 13-19 listopada 2017

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości zbliża się wielkimi krokami. Już w poniedziałek 13 listopada rozpocznie się dziesiąta edycja tego wydarzenia.

W programie znajdą Państwo szereg propozycji skierowanych zarówno do osób poszukujących pracy, przedsiębiorców, osób, które myślą o założeniu własnej firmy, jak i młodzieży szkolnej i studentów.
Wśród nich: bezpłatne szkolenia, spotkania ze specjalistami, warsztaty biznesowe oraz poświęcone prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, a także indywidualne konsultacje.

Wydarzenia Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

Wydarzenia organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Gdyni

Na większość wydarzeń obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.