Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji szuka pracownika!

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji/Centrum Integracja Gdynia

w związku z realizacją projektu pt. „System aktywizacji społeczno-zawodowej w Gdyni”, współfinansowanego ze środków EFS

poszukuje doradcy socjalnego

Uczestnikami projektu są osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności, próbujące odnaleźć się lub wkroczyć na rynek pracy. W ramach projektu otrzymują wsparcie w zakresie doradztwa i pośrednictwa pracy, poszerzone o specjalistyczne wsparcie. Doradca socjalny ma za zadanie planowanie indywidualnej ścieżki uczestnika (wsparcie specjalistyczne, szkolenia, staże) i wspierać go zarówno w obszarze aktywizacji zawodowej, jak i w zakresie poradnictwa socjalnego; współpracować z trenerem pracy, psychologami oraz specjalistami w zakresie konsultacji niezależnego życia.

Szczegóły w załączniku:

ogłoszenie .doradca socjalny_SPI

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.