Po pracę, po pracownika – Dzielnicowe Targi Pracy na Cisowej – 27 luty 2019 r. g. 15.30-17.00

Dużymi krokami zbliżają się Dzielnicowe Targi Pracy w Przystani Chylońska 237 na Cisowej w Gdyni. Wydarzenie, które 27 lutego w godzinach 15.30-17.00. zorganizuje Laboratorium Innowacji Społecznych i Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, to doskonała okazja spotkania poszukujących pracy z lokalnymi przedsiębiorcami oferującymi zatrudnienie w wielu gałęziach przemysłu, usług i administracji. Dzielnicowe Targi Pracy zaoferują także na miejscu pomoc doradców zawodowych, dla każdego, kto boryka się ze sporządzeniem profesjonalnego CV i przygotowującego się do rozmowy kwalifikacyjnej.
– Pierwsze Dzielnicowe Targi Pracy zorganizowaliśmy wspólnie z PUP w Gdyni, w listopadzie ubiegłego roku. Ich bazą była Przystań Śmidowicza 49 na Oksywiu  – mówi Beata Prusak z Laboratorium Innowacji Społecznych, koordynująca projekt pn. System Aktywizacji Społeczno – Zawodowej w Gdyni. – Spotkanie poszukujących zatrudnienia z pracodawcami zostało zaplanowane w godzinach popołudniowych, co niewątpliwie ułatwiło odwiedziny uczniom, absolwentom, bezrobotnym i tym, którzy marzą o zmianie miejsca pracy. Swoje oferty zaprezentowało wtedy 16 firm, reprezentujących przemysł stoczniowy, usługi, handel, służby mundurowe i administrację. Duża frekwencja listopadowych Targów Pracy na Oksywiu jasno pokazała, że nowa formuła takich spotkań dobrze się sprawdziła i warto kontynuować je w innych dzielnicach Gdyni.
Najbliższe Dzielnicowe Targi Pracy odbędą się 27 lutego, w godzinach 15.30-17.00. Tym razem zapraszamy do Przystani Chylońska 237 w Gdyni Cisowej (budynek byłego Zespołu Szkół Ekologicznych). Lokalizacja z pewnością zachęci do odwiedzin mieszkańców najbliższej okolicy, ale po drodze mogą też mieć tu mieszkańcy całej Chyloni, Pustek Cisowskich, Leszczynek, sąsiedniej Rumii, a nawet Redy, czy Pucka.
Poza bogatą ofertą zatrudnienia, na Dzielnicowych Targach Pracy będzie można spotkać się z doradcą zawodowym. Specjaliści z Powiatowego Urzędu Pracy podpowiedzą, jak sporządzić profesjonalne CV i na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej.