Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności strony aktywizacjawgdyni.pl
Laboratorium Innowacji Społecznych zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do oficjalnej strony internetowej Laboratorium Innowacji Społecznych pod adresem https://aktywizacjawgdyni.pl
W tym celu serwis https://aktywizacjawgdyni.pl został poddany przeglądowi dostępności, w wyniku którego określono szczegółową listę problemów, które będą systematycznie naprawiane.
Aktualnie strona internetowa Pracownia wydawana przez Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni jest częściowo z ustawą z dnia 4 kwietnia 2018 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu kilku krytycznych problemów. Niezgodności lub wyłączenia wymieniono poniżej.

  • Witrynę można przeglądać skutecznie na różnych urządzeniach i za pomocą technologii wspomagających. Obsługa witryny przez widzących użytkowników tylko za pomocą klawiaturą jest możliwa, ale utrudniona z powodu niewidocznego fokusu.
  • Grafiki nie posiadają alternatywy tekstowej lub posiadają nieodpowiednią alternatywę tekstową.
  • Powiększenie na małych ekranach rozmiaru treści gestami jest wyłączone.
  • Łącza w tekście nie są odpowiednio wyróżnione.
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.