Wywiad z Panią Agatą, uczestniczką ścieżki wsparcia społeczno-zawodowego w projekcie realizowanej w Fundacji Gospodarczej

Pani Agato, przez ostatnie 4 miesiące była Pani uczestniczką projektu: „System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w Gdyni” i realizowała Pani ścieżkę zintensyfikowanego wsparcia społeczno-zawodowego w Fundacji Gospodarczej. Wiemy, że podjęła Pani zatrudnienie, mamy nadzieję, że oferowane przez nas wsparcie w jakiejś części przyczyniło się do Panią powrotu na rynek pracy. Chcielibyśmy poznać Pani opinię w związku z udziałem w projekcie.

Proszę powiedzieć skąd dowiedziała się Pani o naszym projekcie i co skłoniło Pani do wzięcia w nim udziału?

Szukając w Internecie pomocy dla osób bezrobotnych trafiłam na stronę Pomorskiego Miasteczka Zawodów* w Gdyni. Organizacja oferowała między innymi spotkanie z doradcą zawodowym. Umówiłam się na takie spotkanie, a tam dowiedziałam się o projekcie „PRACOWNIA”

Jak Pani uważa, która z form wsparcia z których Pani skorzystał była najbardziej pomocna i w jaki sposób przyczyniła się do pomocy w znalezieniu pracy?

– kilkudniowe szkolenie z doradcą zawodowym, dzięki któremu zrozumiałam, że moje umiejętności i doświadczenie stanowią dużą wartość na obecnym rynku pracy

– cotygodniowe spotkania z grupą wsparcia, które pozwalały przeanalizować obecne wydarzenia i pojawiające się wątpliwości

Czy zachęcałaby Pani inne osoby potrzebujące wsparcia do skorzystania z naszego projektu?

Jak najbardziej. Projekt oferuje wspaniałe wsparcie merytoryczne, jak i psychologiczne, a to wszystko bezpłatnie

Proszę w kilku słowach ocenić ofertę naszego projektu?

Projekt oferuje szeroki wachlarz pomocy dla osób bezrobotnych. Pomaga na nowo odnaleźć się na obecnie bezwzględnym rynku pracy. Daje również ogromne wartości społeczne – można poznać wiele wspaniałych osób borykających się z podobnymi problemami.

Dziękuję za wszystko i pozdrawiam serdecznie

Dziękujemy za udzielenie odpowiedzi i życzymy wszelkiej pomyślności!

 

*projekt realizowany przez Fundację Gospodarczą w ramach zadania publicznego Gminy Miasta Gdynia pn. „Pomorskie Miasteczko Zawodów” www.pomorskiemiasteczkozawodow.pl

zdjęcie przedstawia osoby siedzące przy komputerach podczas warsztatów komputerowych

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.