WSPOMNIJ WAKACJE Z OBŁUŻEM! Rodzinny Festyn 2 września 2017

WSPOMNIJ WAKACJE Z OBŁUŻEM!

 

Powspominaj wakacje zanim się skończą. Już 2 września zapraszamy na Skwer im. Ireny Kwiatkowskiej w Gdyni Obłużu na rodzinny festyn z atrakcjami i kończącym się latem w tle.

 

Choć wakacje powoli dobiegają końca, w Gdyni warto zakończyć je z przytupem. Będzie ku temu okazja już w sobotę 2 września w Gdyni Obłużu, gdzie między godziną 14:00, a 21:00 powspominamy mijające wakacje. Na chwilę przed rozpoczęciem roku szkolnego, na Skwerze im. Ireny Kwiatkowskiej (przy stawku) powrócimy do słonecznych chwil i przy wspólnych atrakcjach opowiemy sobie kilka wakacyjnych historii.

W programie znajdą się zabawy dla dzieci, atrakcje dla uczniaków oraz kilka aktywności dla dorosłych. Pojawią się warsztaty edukacyjne, AKCJA ANIMACJA – czyli zabawy spod podwórkowego trzepaka, pyszności sekcji gastronomicznej oraz relaks przy stawku dla leniuchów. Wszystkie atrakcje będą miały charakter nieodpłatny. A gdy słońce chylić się będzie ku zachodowi na scenie pojawią się aktorzy Teatru Czwarte Miasto ze spektaklem o losach „Pchły Szachrajki” oraz rozśpiewany Duet Amigos. Dodatkowo każdy odważny będzie mógł spróbować swoich sił w osiedlowym karaoke i konkursach wiedzy o wakacjach. Na śmiałków, którzy podejmą trud, czekają atrakcyjne nagrody.

Program:

14:00-14:10 Powitanie zebranych gości przez Przedstawicieli Rady Dzielnicy Obłuże

14:10-14:40 Występ Młodych Talentów z Obłuża i okolic

14:40-15:00 Sceniczny konkurs dla najmłodszych – quiz rozpoznawania zwierząt po dźwiękach i kształtach cieni

15:00-15:30 Występ Młodych Artystów z Przedszkola nr 48 w Gdyni

15:30 – 16:00 PANTHER DANCE – Zumba w rytmie wakacyjnych przebojów

16:00-17:00  Spektakl „Pchła Szachrajka“ Teatru Czwarte Miasto

17:15 – 17:45 Trochę medycyny – pokazy ratownicze z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

18:00 – 19:00 Osiedlowe karaoke dla wszystkich odważnych

19:00-21:00 Występ DUETU AMIGOS – muzyka lekka i przyjemna

21:00 – Zakończenie Festynu

 

 

 

ATRAKCJE:

  • Wesołe miasteczko „Rozdmuchane królestwo” z dmuchanymi zabawkami (zjeżdżalnia dla najmłodszych smyków, zjeżdżalnia dla starszaków i pompowane zamczysko do skakania). Wstęp na wszystkie dmuchańce jest bezpłatny.
  • „Akcja Animacja!”: malowanie buziek, modelowanie baloników, gry i zabawy podwórkowe (hula-hop, gry w gumę, badminton, gra w klasy i wszelkie podtrzepakowe atrakcje pod okiem starych podwórkowych wyg). Podczas „Akcji Animacji” zabawimy się w berka, ciuciubabkę, zrobimy podwórkową bitwę na wygibasy
  • Strefa relaksu „Przy stawku” wyposażona w leżaki, palety-leżanki, koce i poduchy idealna do myślenia o niebieskich migdałach i zbijania bąków.
  • Strefa gier planszowych „Pionkowy strateg” (drużynowe turnieje gier planszowych i kreatywnych). Do dyspozycji uczestników oddajemy kącik z grami planszowymi, które można na czas imprezy wypożyczyć i przeprowadzić mini turnieje rodzinne bądź koleżeńskie.
  • Warsztaty artystyczne „Miękka twardość” – lepienie w modelinie i jej gotowanie w celu utwardzenia, podczas warsztatów wytłumaczymy, na czym polegają te niezwykłe właściwości modeliny i dlaczego utwardza się w kontakcie z gotującą się wodą. Za pomocą kuchenki indukcyjnej zagotujemy gar wody i będziemy patrzeć jak nasze małe dzieła zmienią stan skupienia.
  • Warsztaty kreatywne „Przeszycia” – przerabianie t-shirtów połączone z lekcjami szycia i robienia szablonów do napisów na koszulki. Przynieś swój stary t-shirt, a my pokażemy Ci, że możesz dać mu nowe życie przerabiając go na torbę, poszewkę na poduszkę lub świetną kreację na wakacje.
  • Warsztaty ogrodnicze „Nasłoneczniki” – robienie stojaków do nasłoneczniania roślin z folii lustrzanej i białych kamyków. Zbudujemy konstrukcje zapewniające, dzieci optyce i sprytowi, większe nasłonecznienie roślin. Stojaki idealnie wkomponują się w doniczkę z kaktusem lub inną słońcolubną byliną.
  • Warsztaty z robienia baniek „Bańkowice mydlane” – nauka przygotowania roztworu z baniek i bańko wydmuchaczy. Zabawimy się w alchemików i połączymy magię mydła z wodą mieszając je w wielkie banie!
  • Konkursy z nagrodami – wśród nagród vouchery na niezapomniany rejs promami Stena Line do Szwecji!
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.