Wrażenia uczestniczki ścieżki realizowanej w Fundacji Gospodarczej!

Pani Małgorzata – uczestniczka ścieżki Fundacji Gospodarczej od kwietnia 2022 r. bierze udział w stażu zawodowym. Poniżej jej odczuci związane z uczestnictwem w projekcie.

Wsparcie, które otrzymałam od Fundacji Gospodarczej, było dopasowane na miarę do mnie. Zaopiekował się mną zespół specjalistów: Doradcy Zawodowego, Asystenta osoby aktywizowanej i Psychologa, Szkoleniowców. Wykonywali swoje zadania z pełnym zaangażowaniem.

O projekcie System Aktywizacji Społeczno- Zawodowej w Gdyni dowiedziałam się z Urzędu Pracy. W moim odczuciu specjaliści którzy zaopiekowali się mną i przygotowali do rozpoczęcia nowego rozdziału w moim życiu- nowej pracy zgodnej z moimi oczekiwaniami i predyspozycjami- w równym stopniu przyczynili się do mojego sukcesu.

Doradca zawodowy przeprowadził ze mną wywiad, i po serii spotkań, pomocy w przygotowaniu dokumentów do pracy-wskazał kierunek ścieżki zawodowej.

Asystent czuwał nad utrzymaniem ze mną kontaktu telefonicznego i mailowego. Od asystenta dowiadywałam się o zadaniach które mnie czekają w najbliższym czasie- zawsze w formie informowania, zachęcania mnie do pełnej współpracy.

Psycholog przeprowadził ze mną serię spotkań indywidualnych i grupowych. Spotkania odbywały się w atmosferze przyjaźni, zrozumienia i akceptacji. Szkoleniowiec do spraw związanych z informatyką, w pigułce przekazał najważniejsze informacje z zakresu ECDL- tj wiedzy potrzebnej w każdym dobrze prosperującym zakładzie.

W moim odczuciu cała Grupa specjalistów i Opiekuna Projektu na czele, działała we współpracy według spełnienia moich potrzeb zawodowych. Uważam, że każdy bezrobotny który potrzebuje pomocy, to ją znajdzie właśnie w Fundacji Gospodarczej. Według mnie Działania Tej Grupy Specjalistów, są bezcenne i przeprowadzone indywidualnie do każdego- z różnych grup zawodowych.

Dzięki Fundacji Gospodarczej i Projektowi System Aktywizacji-Społeczno Zawodowej dostałam się na staż z możliwością przedłużenia. W ciągu trwania całego projektu byłam prowadzona przez różne etapy mojego rozwoju zakończone osiągnięciem właściwego dla mnie celu, tj znalezienia pracy. Wszystkie działania Tej grupy ludzi, to przede wszystkim moja chęć do zmiany kierunku zawodowego i mojej współpracy.
Oferta Fundacji Gospodarczej skierowana jest do każdego bezrobotnego. W fundacji można dostać wsparcie w różnych aspektach życia właśnie po to by zacząć od nowa. Na koniec dodam od siebie, że czasem trzeba zrobić w tył krok albo dwa – żeby potem iść z wiatrem. Serdecznie Polecam Fundację Gospodarczą- Zespół ludzi merytorycznych, kompetentnych, podnoszących swoje kwalifikacje. Są to ludzie którzy tak samo jak każdy z nas dąży do rozwoju osobistego i z pełnym zaangażowaniem pomagają innym osiągnąć swoje cele.

Dziękujemy Pani za te miłe słowa i cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby potrzebujące wsparcia do Fundacji Gospodarczej.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.