Wiosna wkracza na dobre do projektu!

Pojawiające się coraz częściej za oknem słońce napawa optymizmem oraz motywuje do wychodzenia z domu i podejmowania różnych działań. Uczestnicy ścieżki realizowanej przez Fundację Gospodarczą również nie próżnują: kilka osób znalazło pracę, część powróciła na rynek pracy dzięki stażom zawodowym, jeszcze inni zdobywali nowe kwalifikacje na szkoleniach zawodowych. Regularnie odbywały się również grupowe spotkania z psychologiem. Wszędzie widać aktywność i chęci do działania.

W ostatnim czasie do projektu zgłosiły się także osoby, które zostały zmuszone opuścić Ukrainę, ze względu na panującą tam sytuację wojenną. Mimo tego, że niektóre z nich dopiero uczą się języka polskiego, to starają się jak najlepiej odnaleźć w nowej rzeczywistości. Są zainteresowane zdobyciem nowych kwalifikacji oraz wejściem na polski rynek pracy, wykorzystując dotychczasowe doświadczenie i umiejętności. Mamy nadzieję, że zaaklimatyzują się do nowych warunków, a udział w projekcie pomoże im zaktywizować się zawodowo w naszym kraju.

Liczymy na to, że wiosenna aura wpłynie pozytywnie na wszystkie osoby poszukujące zatrudnienia i zgłoszą się one do naszego projektu, gdzie przy pomocy i wsparciu pracowników, znajdą dla siebie nowe miejsce na rynku pracy.

Serdecznie zapraszamy!

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.