Warsztaty zawodowe w Centrum Integracji Społecznej w Gdyni

Centrum Integracji Społecznej w Gdyni oprócz wsparcia w rozwoju osobistym i wielu aktywności kulturalnych i społecznych oferuje możliwość odbycia warsztatu zawodowego u pracodawców z lokalnego i regionalnego rynku pracy.

W tej chwili kilkunastu uczestników przyucza się do pracy w różnych miejscach na różnorodnych stanowiskach.

 

Mega sympatyczna Pani Hania już od kilku miesięcy odbywa warsztat zawodowy na stanowisku pomocy kuchennej w Barze Mlecznym Premium w Rumii. Oprócz praktycznych rad i faktycznej nauki zawodu Pani Hania zawsze podkreśla z jakim ciepłem i jaką świetną atmosferą została tam przyjęta!

Bardzo sumienny Pan Przemek wykonuje prace w charakterze pomocy stolarza w gdyńskiej rodzinnej firmie „Weranda”. To jakie cudeńka potrafią zrobić tamtejsi pracownicy ze starych, zniszczonych mebli zapiera dech w piersiach! Pan Przemek zawsze podkreśla jak szefostwo jest wrażliwe na jego możliwości zdrowotne i z jaką dbałością i szacunkiem podchodzą do pracowników.

 

Super odpowiedzialna Pani Joasia podjęła warsztat zawodowy w Agencji Ochrony „Poraj”. Dzielnie strzeże budynku i udziela informacji interesariuszom. Ostatnio jaskółki donoszą, że pracodawca jest zadowolony z jej pracy i możliwe, że złoży jej propozycję stałej pracy w oparciu o umowę o pracę.

 

Nie tylko z małymi firmami nawiązujemy współpracę. Pan Jakub przyucza się do zawodu pracownika hali w międzynarodowej korporacji Tesco. Dzięki jego pracy klienci sklepu zawsze mogą zaopatrzyć się w świeże warzywa i owoce. Dba nie tylko o to, aby dotarły one na czas z magazynu do stoiska, ale także o ich prawidłową ekspozycję.

 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią prezentującą tą czwórkę w pracy. Osoby, które chciałby podzielić ich los zapraszamy do składania formularzy rekrutacyjnych do naszego projektu „System aktywizacji społeczno-zawodowej w Gdyni”. Do kontaktu namawiamy także pracodawców wszelkich branż. Może nasi uczestnicy sprawdzą się i wspomogą także Wasze firmy!

 

 

 

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.