Warsztaty w Przystani Opata Hackiego

W ramach projektu System Aktywizacji Społeczno – Zawodowej w Gdyni, w Przystani Opata Hackiego 33 odbyły się dwa warsztaty tematyczne – dedykowane z podzadania 1.4 o charakterze przedsiębiorczość i ekonomia społeczna.

W dniu 15.11.2021r. (poniedziałek) w godz.  17:00-19:00  odbył się warsztat ,,Pokonanie złych nawyków, nowe wizje i początki. Tworzenie własnej wizji’’ natomiast 22.11.2021r. (poniedziałek) w godz.17:00-19:00 ,,365 kroków zwiększających satysfakcję zawodową’’. Te dwa spotkania zakończyły cykl warsztatów pt. ,,Kształtowanie ścieżki zawodowej w oparciu o pracę z przekonaniami’’.

Także z podzadania 1.4 w dniu 29 listopada (poniedziałek) w godz. 17:00-19:00 odbył się jeden warsztat  o charakterze psychologiczno – zdrowotnym dotyczący zdrowego trybu życia pt. ,, Dania pomidorowe’’. Było to spotkanie z cyklu  ,, Warzywna kuchnia dla opornych”.

Po warsztacie, ze względu na zbliżające się Andrzejki,  odbyło się lanie wosku.

W listopadzie zakończył się również cykl  warsztatów pt. ,, Formy użytkowe w ceramice’’. Ostatnie spotkanie odbyło się w dniu 30.11.2021r.

Zdjęcie przedstawia stół w kuchni, przygotowane akcesoria do przyrządzania posiłków i ręce uczestników, którzy przyrządzają jedzenie             Zdjęcie przedstawia stół na którym położona jest duża blacha z ciastem, które kroi jedna z uczestniczek             Zdjęcie przedstawia prace uczestników wykonane z gliny

Zdjęcie przedstawia9 kubków, w których znajduje się krem z warzyw, przyozdobione listkiem bazylii      Zdjęcie przedstawia przygotowane do wypieczenia ciastka z motywami świątecznymi      Zdjęcie przedstawia ręce osoby która w jednej dłoni trzyma świece w drugiej wosk, osoba ta rzuca cień na ścianę       Zdjęcie przedstawia salę szkoleniową w której siedzą cztery osoby przy dużym stole oraz osobę przedstawiającą prezentację

Zdjęcie przedstawia salę szkoleniową i osiem osób wokół dużego stołu w trakcie warsztatów

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.