Warsztaty rozwoju osobistego w Fundacji Gospodarczej- Zapraszamy!

W każdą środę w godz. 9.00 – 12.00 odbywają się w Fundacji Gospodarczej warsztaty rozwoju osobistego (grupa wsparcia) dla uczestników, prowadzonej przez naszą fundację Ścieżki 2 – Zintensyfikowanego wsparcia społeczno-zawodowego. Zajęcia prowadzi doświadczony psycholog, który osobom biorącym udział w projekcie, oferuje również konsultacje indywidualne. Od uczestników pierwszych warsztatów wiemy, że warto było poświęcić swój czas, spotkać się i porozmawiać o ważnych sprawach. Mamy nadzieję, że z zaplanowanego przez nas wsparcia będą chętnie korzystać osoby biorące udział w ścieżce realizowanej przez Fundację Gospodarczą. Widzimy już tego pierwsze efekty, coraz więcej osób zgłasza chęć udziału w spotkaniach z psychologiem. Osoby, które jeszcze nie zdecydowały się na tą formę wsparcia serdecznie zapraszamy do zainteresowania się tym tematem. Czekamy na Państwa w każdą środę od godz. 9.00 w Fundacji Gospodarczej. Osoby zainteresowane udziałem w konsultacjach indywidualnych prosimy o kontakt z asystentem osób aktywizowanych.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.