Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 16-20 listopada 2020 r.

W terminie od 16 do 20 listopada 2020 r. obchodzimy jak co roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W tym roku z uwagi na pandemię większość wydarzeń odbywa się zdalnie, więc przy minimalnym nakładzie w postaci czasu, zupełnie za darmo można wziąć udział w wielu ciekawych spotkaniach, czy szkoleniach. Wydarzenia organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości cieszą się od wielu lat niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko ze strony osób planujących i prowadzących własne firmy, ale także pracowników firm, czy osób powracających na rynek pracy. Najczęściej szkolenia i doradztwo prowadzą bardzo doświadczeni trenerzy, których szkolenia realizowane w innym terminie naprawdę dużo kosztują.

My oczywiście w sposób szczególny zachęcamy Państwa do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Fundację Gospodarczą, Większość z zaproponowanych przez nas szkoleń – w załączeniu przesyłam program tych wydarzeń. Rejestracja na wydarzenia odbywa się poprzez naszą stronę internetową: https://www.pomorskiemiasteczkozawodow.pl/

Więcej informacji o samych wydarzeniach i osobach je prowadzących znajdziecie na stronie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pod adresem:

https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/wydarzenia/

Pod tym adresem znajdują się także informacje o innych pomorskich wydarzeniach organizowanych w ramach tegorocznej edycji ŚTP.

 

Zostały jeszcze wolne miejsca, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału oraz do rozpropagowania tych informacji za pośrednictwem Waszych stron internetowych.

 

Koordynatorem gdyńskich wydarzeń jest jak co roku Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Na stronie GCWP zamieszczony jest Harmonogram wydarzeń w Gdyni.

 

Szczegóły poniżej:

PROGRAM ŚTP 2020

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.