Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, partner projektu, rusza z nowym działaniem. Zapraszamy do Brygady Anty-Kryzys!

W ciągu ostatniego roku (tak, niedługo już minie 12 miesięcy, od kiedy wszyscy żyjemy na zupełnie nowych regułach), zauważyliśmy stale powiększająca się grupę osób, dotkniętych doświadczeniem kryzysu. W ramach konkursu miejskiego napisaliśmy zatem projekt na stworzenie grupy wsparcia da osób z niepełnosprawnością, które nie radzą sobie z odnalezieniem się w tym nowym doświadczeniu. Zalążkiem pomysłu były spotkania i doświadczenie naszych uczestników z projektu Pracownia. Teraz ruszamy z rekrutacją  otwartą. Brygada Anty-Kryzys to aktywizacja społeczna, treningi umiejętności społecznych, zajęcia skoncentrowane na odkrycie i zrozumienie własnych zasobów oraz umiejętność ich wykorzystania w sytuacjach kryzysowych.

Uczestnicy otrzymają wsparcie asystenta zdrowienia, specjalisty ds. niepełnosprawności, eksperta przez doświadczenie oraz doradcy socjalnego. Co ważne, dołączenia do grupy nie wyklucza jednoczesne uczestnictwo w innych projektach aktywizacyjnych.

Zatem, jeśli jesteś osobą dorosłą (w przedziale 18-40 lat), posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności i mieszkasz w Gdyni zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Wystarczy zadzwonić na numer 505606776 lub napisać na adres dagmara.gimenez@integracja.org.

Razem będzie łatwiej, serio.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.