Spotkania z pracodawcami gdyńskich firm

Pracodawcy w CIS Gdynia

W minionych tygodniach nasi uczestnicy mieli okazję spotkać się z pracodawcami gdyńskich firm. Nasze Centrum odwiedzili przedstawiciele Brico Marche i firmy Amlux- prezentowali aktualne oferty stanowisk, specyfikę pracy oraz warunki zatrudnienia. Uczestnicy z zainteresowaniem przysłuchiwali się, zadawali pytania. Po ogólnej prezentacji wybrani uczestnicy odbyli indywidualne rozmowy kwalifikacyjne, które zakończyły się organizacją stażu zawodowego dla trzech uczestników.

Takie spotkania to możliwość doświadczenia procesu rekrutacji w bezpiecznej, mniej stresującej atmosferze. Uczestnicy mogą się sprawdzić, dowiedzieć się jak dobrze wypaść w kontakcie z potencjalnym pracodawcą. Zarówno nad prezentacjami firm, jak i nad rozmowami kwalifikacyjnymi czuwała nasza doradczyni zawodowa.

Ale to nie wszystko! Cztery uczestniczki brały udział w szkoleniu kas fiskalnych i zdały egzamin, czego serdecznie gratulujemy!

Przed nami kolejne tygodnie intensywnej pracy, pełne wyzwań i zmian. O wszystkim będziemy informować na bieżąco!

 

zdjęcie przedstawia salę szkoleniową w której siedzą przy stolikach trzy osoby, słuchające wypowiedzi stojącego mężczyzny              zdjęcie przedstawia cztery kobiety siedzące przy stolikach w sali szkoleniowej                zdjęcie przedstawia osoby siedzące przy stolikach słuchające mężczyzny, który stoi i mówi do nich

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.