Spójrz mi w oczy … 4 – wystawa fotografii Iwony Wojdowskiej

Zmiana scenografii w rotundzie przy ul. Traugutta! W witrynach Centrum Integracja zawisną nowe fotografie Iwony Wojdowskiej – portrety Gdynian z niepełnosprawnością 2021. Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy, z udziałem Autorki, Przyjaciół i – przede wszystkim – jej wspaniałych Modelek i Modeli.

To już 4 wystawa w cyklu. Intencją projektu była potrzeba wyjścia w przestrzeń publiczną z tematyką niepełnosprawności. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przybić nam piątkę, na wernisaż 21 września. O godz. 17.00 uroczyste odsłonięcie wystawy, premierowe oglądanie portretów, muzyka i dobre towarzystwo.

Do zobaczenia!

Obrazek promujący wystawę Spójrz mi w oczy

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.