Sezon wiosenny otwarty w CIS Gdynia

Nic tak nie poprawia nastroju i nie motywuje do działania, jak wiosenna pogoda i słońce. Pracownicy i uczestnicy CIS Gdynia postanowili wykorzystać wspaniałą pogodę i w drugi poniedziałek maja w ramach zajęć socjalizująco- integrujących spędzali czas przy grillu.

Smakołyki z grilla urozmaiciły podziwianie poczynionych prac w ogrodzie oraz omawianie dalszych planów na warsztacie wewnętrznym. Przysłuchiwaliśmy się także wrażeniom z minionego tygodnia – od rozmów kwalifikacyjnych, przez trwające i przedłużane staże zawodowe, szkolenia i wyniki egzaminów po odczucia nowych uczestników, którzy rozpoczęli uczestnictwo kilka dni temu.

Mamy nadzieję, że słońce na dłużej zagości w Gdyni, a pogoda będzie pozwalać na takie formy działania, dzięki czemu wiele aktywności będziemy mogli przenieść do ogrodu – poranne odprawy czy zajęcia poradnictwa grupowego, w szczególności, że nasza grupa się powiększa. Teraz w naszym Centrum mamy 19 uczestników!

Prace ogrodnicze czy spędzanie wspólnego czasu na świeżym powietrzu sprawiają dużą przyjemność uczestnikom, poprawiają nastrój, redukują stres. To bardzo ważne w procesie zmian!

A pomyśleć, że rok temu, o tej porze działalność naszego Centrum była zawieszona. Ale ten czas leci…

 

Zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn pochylonych nad grillem.

Zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn przygotowujących grilla.

 

Zdjęcie przedstawia grupę osób siedzących i odpoczywających na ogródku podczas grilla.

Zdjęcie przedstawia grupę osób odpoczywających na ogródku podczas grilla.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.