Różowe okulary w CIS Gdynia

W tej nowej pandemicznej normalności, rozpoczynającą się jesień witamy w dobrej kondycji i budujemy siły do dalszej walki o motywację i burzenie barier w zakresie aktywizacji społeczno–zawodowej.

Podsumowujemy lato, które okazało się obfite zarówno w dorodne zbiory warzyw i owoców z naszego ogrodu, jak i satysfakcjonujące zatrudnienia uczestników ścieżki wsparcia Centrum Integracji Społecznej.

Nasi uczestnicy bardzo starannie dbali o porządek oraz odpowiednią pielęgnację krzewów, drzew i roślin, w efekcie czego mogliśmy cieszyć się smakowitymi jabłkami, truskawkami oraz ogórkami, pomidorami, dynią i kabaczkiem. W kuchni unosił się zapach świeżych ziół, a nasze oczy radował widok pięknych kwiatów: róż, słoneczników i tulipanów,

Dzięki współpracy z gdyńską Przystanią organizujemy co tygodniowe warsztaty kulinarne, podczas których nasi uczestnicy mogą pochwalić się lub sprawdzić swoje umiejętności, oraz poszerzyć wiedzę w zakresie gotowania.

W wyniku intensywnych poszukiwań czterech z naszych uczestników znalazło pracę. Dwóch uzyskało zatrudnienie w efekcie pomyślnie zorganizowanych stażów. To bardzo duży krok, wprowadzający istotne zmiany w życiu naszych uczestników.

Kolejni uczestnicy przygotowują się, by wejść na rynek pracy, uczestnicząc w stażach organizowanych przez CiS we współpracy z różnymi firmami i organizacjami. Z nadzieją patrzymy w przyszłość i nie tracimy pozytywnego myślenia.

     

Autorka: Barbara Harazin – Job Coach Centrum Integracji Społecznej

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.