Promocja projektu podczas Konferencji Czas na Kobiety 24.05.2017 w Gdyni

Podczas Konferencji Czas na Kobiety 24.05.2017 w Gdyni informowaliśmy o projekcie uczestniczki konferencji. Stoisko projektu System Aktywizacji Społeczno- Zawodowej w Gdyni było chętnie odwiedzanym punktem w ramach całej oferty informacyjnej, tj. stoisk: Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni, Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Fundacji Gospodarczej, Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość oraz Centrum Nauki Experyment (HYPATIA).
O Konferencji Czas na Kobiety- kongreskobiet.pl

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.