Praca nad motywacją w czasach pandemii w CIS Gdynia

Uczestnicy i uczestniczki Centrum Integracji Społecznej w Gdyni, mimo zmieniających się obostrzeń realizują działania aktywizacji społeczno-zawodowej. Wymaga to od uczestników i pracowników Centrum zwracania uwagi na zasady higieny. To również czas edukacji w zakresie uważności na własne zdrowie, ciało.

Uczestnicy projektu mają możliwość współpracy ze sobą, więc poziom izolacji społecznej mogą rekompensować sobie w trakcie wykonywania działań np. na warsztacie.

Zajęcia organizowane w CIS to poza aktywizacją zawodową, również działania w zakresie aktywizacji społecznej. W ramach, której uczestnicy biorą udział w zajęciach kulinarnych, artystycznych oraz oglądają filmy. Takie zajęcia to dobra okazja do zadbania o siebie.

Przy wsparciu pracowników CIS uczestnicy określają plan działań jakie chcą zrealizować w trakcie uczestnictwa. Daje to możliwość zdobycia umiejętnego planowania czasu oraz konsekwentnego realizowania zamierzonych celów.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.