Pierwszy dzień lata za nami!

W Centrum Integracji w Gdyni coraz więcej kolorów. Pojawiły się nowe sadzonki na ogród kwiaty, zioła. Planowane jest przesadzanie roślin doniczkowych wewnątrz CISu. Nasz ogród botaniczny się powiększa! A w ogrodzie m.in. truskawki i szklarnia pełna warzyw.

Uczestnicy i uczestniczki poza pracami w ogrodzenie podejmują działania w celu aktywizacji zawodowej. Biorą udział w szkoleniach takich jak m.in. szkolenie pracownik biurowy, obsługa kas fiskalnych czy też kursy obsługi programów graficznych. Gratulacje dla osób, które ukończyły szkolenie i zdały egzamin, a innym życzymy powodzenia. W ramach aktywizacji zawodowej kompletowane są również dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe i dokumenty aplikacyjne ze wsparciem doradcy zawodowego. Kilku uczestników jest w trakcie rozmów dotyczących zmiany warsztatu na zewnętrzny, co wiąże się z podjęciem stażu.

Na co dzień uczestnicy i uczestniczki korzystają ze wsparcia psychologa, pracując wspólnie nad motywacją oraz pracownika socjalnego CIS, który wspiera w uporządkowaniu spraw socjalno  – bytowych od zadłużeń i kontaktów z komornikiem do  spraw urzędowych.

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku – do śledzenia efektów pracy CISu.
→Centrum Integracji Społecznej w Gdyni TPBA Koło Gdańskie

     

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.