Październikowa aktualizacja o tym co w Centrum Integracji Społecznej w Gdyni!

Czas kończących się wakacji oraz jesień był dla uczestników Centrum Integracji Społecznej w Gdyni bardzo intensywny i przyniósł wiele nowego.

Udało się zakończyć prace remontowe naszego korytarza, uczestnicy wykonali drewniane kwietniki i w odświeżonej przestrzeni dbali o właściwe umiejscowienie roślin doniczkowych. Nasze duże okno na korytarzu zyskało kwietną instalację dzięki sznurkowym kwietnikom.

Uczestnicy CIS brali udział w różnych przedsięwzięciach – wspierali remont jednej z placówek Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta koło Gdańskie, czy też dokonywali nasadzeń w ogrodzie sąsiedzkim. W planach kolejne działania we współpracy z gdyńskimi instytucjami.

Skoro mowa o zmianach, o nowych przedsięwzięciach to w szeregach kadry CIS Gdynia powitaliśmy nową Instruktorkę warsztatu – p. Weronikę.

Nie daliśmy się jesiennej chandrze i niskim temperaturom – siedmiu naszych uczestników zmierzyło się ze szkoleniem, a we wrześniu i w pierwszej połowie października, aż 6 osób podjęło zatrudnienia. Objęli różne stanowiska – opiekun środowiskowy, pracownik porządkowy, kierowca, pracownik konfekcji. Jesteśmy bardzo dumni z naszych absolwentów, trzymamy kciuki!

Czekamy z niecierpliwością na kolejne nowe wyzwania, planujemy wydarzenia, o których będziemy informować. A poniżej kilka zdjęć z naszych ostatnich doświadczeń.

Zdjęcie przedstawia kobietę w ubraniu roboczym z wiertarką w ręku w pokoju warsztatowym w CIS.    Zdjęcie przedstawia po przeprowadzonym remoncie korytarz Centrum Integracji Społecznej.     Zdjęcie przedstawia uczestników CIS pracujących przy nasadzeniach roślin w ogrodzie sąsiedzkim.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.