Mamy TO! Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu

W poniedziałek 27 lutego 2017 tuż po spotkaniu Inauguracyjnym Centrum Integracji Społecznej w Gdyni, które odbyło się w siedzibie Laboratorium Innowacji Społecznych – wiceprezydent Miasta Gdyni Pan Michał Guć pojechał na uroczystość podpisania umowy o dofinansowanie projektu pn. „System aktywizacji społeczno-zawodowej w Gdyni”. Podpisanie umowy nastąpiło podczas prac Zarządu Województwa Pomorskiego w Sali Okrągłej im. Lecha Bądkowskiego. W imieniu Zarządu Województwa Pomorskiego umowę podpisał Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Stuk.

W ten sposób blisko 8 mln złotych ze środków Unii Europejskiej w ramach instrumentu ZIT zasili budżet Gminy Miasta Gdyni, co pozwoli na przeciwdziałanie bezrobociu osób potrzebujących wsparcia.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.