Maj w Fundacji Gospodarczej!

Za nami mokry i chłodny maj, ale według prognoz synoptyków czerwiec zapowiada się cieplej i bardziej pogodnie. Mamy więc nadzieję, że niebawem doczekamy słonecznych dni zachęcających do wyjścia z domu i większej aktywności. Stopniowo łagodzone są też obostrzenia związane z pandemią Covid-19, co powinno zwiększyć szanse na swobodną realizację działań i poprawić sytuację na rynku pracy.

W miesiącu maju 2021 r. do naszej ścieżki projektowej przystąpiły 3 nowe osoby, dwie Panie i jeden Pan. Bardzo serdecznie je witamy i zapraszamy do aktywnego udziału w projekcie. Poza tym standardowo pracujemy z naszymi klientami. Doradca zawodowy realizuje usługi doradcze, psycholog prowadzi spotkania indywidualne z osobami zainteresowanymi tego rodzaju wsparciem. Pośrednik pracy organizuje staże u pracodawców, poszukuje ofert pracy dla naszych uczestników i gromadzi dokumenty związane z podjęciem pracy przez uczestników. Natomiast broker edukacyjny pomaga w wyborze kierunku szkoleń i wspiera osoby na etapie zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych. O terminowy udział uczestników we wszystkich formach aktywizacji dba asystent osób aktywizowanych. Jest w stałym kontakcie z osobami i pomaga w przezwyciężeniu trudności, które mają wpływ na udział w projekcie. Aktualnie 5 osób bierze udział w stażach, 1 osoba po zakończeniu stażu otrzymała już zatrudnienie u pracodawcy, a kolejna ma obiecaną pracę. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników. Mamy nadzieję, że udział w projekcie pomoże im w odnalezieniu się na rynku pracy oraz znalezieniu atrakcyjnej i satysfakcjonującej pracy.

Oczywiście niezmiennie wszystkich mieszkańców Gdyni zainteresowanych aktywizacją społeczno-zawodową zapraszamy do udziału w naszym projekcie. Prosimy tylko o sprawdzenie na stronie internetowej czy możecie być Państwo odbiorcami naszego wsparcia. Jeśli tak, to nie ma się już nad czym zastanawiać. Za realizację projektu odpowiedzialne jest Partnerstwo doświadczonych organizacji i instytucji. Wszyscy dokładamy wszelkich starań by działo się u nas dużo pozytywnych rzeczy i żeby nasi klienci byli zadowoleni z otrzymywanego wsparcia. Miło nam będzie spotkać się z Państwem w naszych organizacjach. To jest naprawdę najlepszy czas na aktywizację! ZAPRASZAMY!

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.