Kultura kontra koronowirus

23 czerwca 2020r. uczestnicy projektu System Aktywizacji Społeczno – Zawodowej w Gdyni skorzystali z repertuaru Gdyńskiego Centrum Filmowego.

Tego dnia, w godzinach popołudniowych, po długiej trwającej ponad trzy miesiące przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa uczestnicy projektu, w ramach warsztatów tematycznie włączających, obejrzeli film w Gdyńskim Centrum Filmowym.
Ku wielkiemu zaskoczeniu i na przekór wszelkim obawom wynikających z obecnej sytuacji epidemiologicznej,  frekwencja była imponująca: 12 osób z czego, aż 8 uczestników ścieżki Centrum Integracji Społecznej.

Seans  filmowy odbył się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią. Uczestnicy mieli na twarzy maseczki zakrywające usta oraz nos, zdezynfekowane dłonie oraz rękawiczki jednorazowe, a także siedzieli w bezpiecznej od siebie odległości. Wszystkim podobał się film oraz atmosfera spotkania.

Kolejną propozycje w ramach warsztatów ścieżki animacji i włączenia społecznego zaplanowano w lipcu, a będzie to spektakl w jednym z gdyńskich teatrów. Chętni już są!

Na zdjęciach ci dla których chęć obcowania z kulturą przezwyciężyła obawy przed covid-19.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.