„I cóż powiecie na to, że już się zbliża lato?”

Jakże nam miło powitać Państwa słowami wiersza Jana Brzechwy w kolejnym miesiącu realizacji projektu: „System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w Gdyni”.

My – pracownicy Fundacji Gospodarczej się cieszymy coraz bardziej, że w naszym partnerskim, gdyńskim projekcie znowu zaczyna się dobrze dziać… Powoli i ostrożnie znowu otwieramy się na działania. Wznowiliśmy już spotkania rekrutacyjne z kandydatami, do projektu przystępują więc nowi uczestnicy, realizujemy działania aktywizacyjne. Specjalnie dla Państwa na parterze budynku Fundacji Gospodarczej udostępniliśmy przygotowane zgodnie z wymogami sanitarnymi miejsca do realizacji spotkań. Zapewniamy płyn do dezynfekcji, pomieszczenia są wietrzone i dezynfekowane. Może w nich przebywać nie więcej niż 1 osoba na 4 m2 powierzchni. Udział w spotkaniu wymaga jednak wcześniejszego umówienia z pracownikiem, dobrego stanu zdrowia, dezynfekcji rąk po wejściu do budynku, zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy 1-1,5 m oraz zakrywania nosa i ust.

Niemniej, w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników fundacji nadal zachęcamy do udziału w aktywizacji w formie zdalnej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze w godz. 7.30-15.30. Z asystentem osoby aktywizowanej możecie się Państwo kontaktować za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. W formie zdalnej prowadzimy spotkania z asystentem osoby aktywizowanej, doradcą zawodowym, brokerem edukacyjnym, pośrednikiem pracy, organizujemy staże zawodowe, czy szkolenia. Mamy jednak nadzieję, że powoli zaczynamy wracać do „normalności”. Na razie musi to być jeszcze inna „nowa normalność”, ale ważne, żeby przestrzegać obowiązujących zasad, bo od nas samych i naszego odpowiedzialnego postępowania zależy bardziej niż zwykle ludzkie zdrowie i życie. A więc dbajmy o siebie nawzajem i do zobaczenia wkrótce!

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.