I blok warsztatów aktywizacji zawodowej

W dniach 15 – 17 maja 2017 r. odbył się w Fundacji Gospodarczej I blok warsztatów aktywizacji zawodowej dla naszych uczestników. W zajęciach wzięło udział 11 osób. Podczas warsztatów Uczestnicy poznali metody poszukiwania pracy, zasady pisania dokumentów aplikacyjnych i autoprezentacji na rozmowie kwalifikacyjnej. Warsztaty miały również na celu integrację w grupie osób mających trudności w odnalezieniu się na rynku pracy, pomoc w sprecyzowaniu posiadanych umiejętności i ewentualnych ograniczeń, a także pokazanie możliwości wykorzystania własnych predyspozycji zawodowych. Uczestnicy byli zadowoleni z udziału w warsztatach, angażowali się w pracę, współpracowali ze sobą i mamy nadzieję, że w komplecie pojawią się na kolejnych zajęciach. II blok warsztatów dla Uczestników rozpocznie się już 29 maja 2017 r. W drugiej połowie maja pierwsza osoba z naszej ścieżki weźmie udział w szkoleniu zawodowym, w wyniku którego zdobędzie uprawnienia do pracy z dziećmi do lat 3 jako opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym.

Przy okazji przypominamy wszystkim naszym Uczestnikom oraz innym Osobom poszukującym interesujących ofert pracy, że w dniu 30 maja 2017 r. jak co roku, odbędą się w Gdyni TARGI PRACY, EDUKACJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Organizatorami tego wydarzenia są: Powiatowy Urzędu Pracy w Gdyni, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości i Fundacja Gospodarcza. W tegorocznych targach weźmie udział blisko 150 przedsiębiorców z różnych branż, którzy zaprezentują aktualne oferty pracy i przedstawią wymagania wobec kandydatów do pracy. Program targów jest obszerny.  Szczegółowe informacje na temat targów znajdą Państwo na stronach internetowych organizatorów. SERDECZNIE ZAPRASZAMY w godz. 10.00 – 14.00 do hali “Gdynia Arena”, ul. Kazimierza Górskiego 8 w Gdyni.  PRZYJDŹ, BO WARTO!

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.