Grudzień to wyjątkowy czas w Centrum Integracji Społecznej w Gdyni

Co roku, grudzień jest pełen działań, atrakcji zarówno dla uczestników jak i dla całej kadry. Oczywiście grudzień trwa w najlepsze, ale już wydarzyło się wiele dobrego, ciekawego, mimo nieodpuszczającej pandemii. Chcieliśmy i nadal chcemy, by ten wyjątkowy miesiąc był kolorowy, pełen optymizmu, dobrych życzeń na przyszłość.

Rozpoczęliśmy właściwie Mikołajkami – dzięki darowiznom od Dr. Oetkera, Fundacji LPP, Many Mornings oraz firmy Formasters mogliśmy przekazać prezenty naszym uczestnikom. A to jeszcze nie koniec, bo kolejne paczki powędrują do uczestników przy okazji nadchodzącej Wigilii, organizowanej we współpracy ze Spółdzielnią Socjalną Dobre Miejsce.

Symbolicznie, w pierwszy poniedziałek grudnia świętowaliśmy już 4 urodziny CISu. Przy zachowaniu środków ostrożności i dystansu społecznego ubieraliśmy choinki, dekorowaliśmy przestrzeń naszego Centrum świątecznymi ozdobami, które zostały wykonane przez uczestników. Tego dnia był też mały poczęstunek, chwile rozmów, wspomnień, opowieści oraz quiz wiedzy o CIS, który zakończył się nagrodami dla zwycięskich drużyn. Staraliśmy się, by w dniu naszej kolejnej rocznicy działalności  oderwać myśli od pandemii i okazać sobie wsparcie, zrozumienie i poczucie przynależności do gdyńskiego Centrum Integracji Społecznej.

Kilka dni temu odebraliśmy broszurkę podsumowującą działania w 2020 roku w CISie, którą w geście darowizny wydrukował nam Zakład poligraficzny „Elfax” w Gdyni.

Przed naszymi uczestnikami prace warsztatowe nad kolejnymi ozdobami świątecznymi i nie tylko, ale poza tym praca nad podsumowaniem roku, tego dziwnego, zaskakującego roku. Warto zatrzymać się na chwilę i pomyśleć nad tym, co się udało, a co jeszcze przed nami do zrobienia. Jesteśmy pełni optymizmu i wiary w swoje możliwości.

Poniżej zdjęcia, choinek i kilku ozdób, które tworzą kolorową, radosną atmosferę, dzięki której z niecierpliwością oczekujemy wspólnych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2021.

Zdjęcie choinki świątecznej    Kartki i ozdoby świąteczne

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.