Co słychać w ścieżce wsparcia Fundacji Gospodarczej!

Mimo, że pogoda za oknem nie zachęca do działania, pandemia uniemożliwia swobodną realizację działań, a zbliżające się święta odwracają myśli od codzienności, w naszej Pracowni sporo się dzieje 🙂  Nie poddajemy się tak łatwo i robimy wszystko, by realizować zamierzone cele. Spotkania „w realu” zamieniamy na spotkania „w sieci”, a gdy trzeba – uzbrajamy się w maseczki, przyłbice i działamy! W ostatnim kwartale tego roku przyjęliśmy do projektu 11 nowych osób. Z konsultacji z doradcą zawodowym skorzystało 13 osób, a psychologa odwiedziło 5 uczestników projektu. Na warsztaty rozwoju osobistego uczęszczało 8 osób. Bardzo aktywnie działo się również w kwestii zdobywania nowych umiejętności. 5 osób wzięło udział w szkoleniach zawodowych z różnych dziedzin: pracownik biurowy, florystyka, grafika komputerowa, pozłotnictwo, tester oprogramowania. Nowe wiedza i umiejętności na pewno zwiększą atrakcyjność uczestników na rynku pracy. Przekonały się już o tym m.in. 2 uczestniczki projektu, które w październiku ukończyły szkolenia. Jedna z nich rozpoczęła w listopadzie pracę, a druga staż zawodowy. Obie Panie mają teraz możliwość wykorzystać w praktyce zdobytą na szkoleniach wiedzę i umiejętności. W ostatnim kwartale tego roku, do tej pory na rynek pracy powróciło w sumie 6 osób. 2 z nich rozpoczęły staż zawodowy, a 4 zostały zatrudnione.

Pani która znalazła prace dzięki nam Kobieta z bukietem kwiatów

Cieszymy się, że mimo tak trudnego roku, pełnego przeciwności i niepewności udaje nam się realizować działania w projekcie, a swoim wsparciem możemy obejmować kolejnych jego uczestników. Liczymy na to, że odchodzący niedługo 2020 rok zabierze ze sobą wszystko to, co niekorzystne, a nowy – 2021 przyniesie ze sobą dużo zdrowia, pogody ducha, nadziei i motywacji do działania. Czego Wszystkim Państwu i sobie życzymy 🙂

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.