Co słychać w Centrum Integracji Społecznej Gdynia?

Centrum Integracji Społecznej w Gdyni odnowiło procedury bezpieczeństwa, które dają możliwość korzystania z aktywizacji społeczno-zawodowej w obecnej sytuacji. Mimo panującej pandemii wciąż prężnie i aktywnie działa.  Dwóch uczestników otrzymało zatrudnienie, a kolejne osoby lada chwila rozpoczynają staże. Przywitaliśmy gości: panią z agencji pracy Perfect Consulting, która odpowiedziała na nurtujące pytania naszych uczestników dotyczące aktualnej sytuacji na rynku pracy oraz przebiegu procesu rekrutacji, a także panią Justynę z fundacji Przytulny Domek, która zaznajomiła uczestników z działami i misją fundacji.

W ostatnim miesiącu uczestnicy przygotowywali ogród na zimę. W trakcie prac na warsztatach powstały piękne budki lęgowe dla ptaków, a także obrazy w technice string art, które można podziwiać w gablocie sali konsultacyjnej. Po raz kolejny nasi uczestnicy zaskoczyli nas pozytywnie podczas warsztatów kulinarnych, które stanowiły świetną okazję do skosztowania francuskich i greckich potraw.

W ostatnich dniach uczestnicy stworzyli również kwietną aranżację przestrzeni korytarza.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.