Centrum Integracji Społecznej w czasach pandemii!

Centrum Integracji Społecznej nie daje pandemii za wygraną. Pracujemy na pełnych obrotach. Listopadowa pogoda nam sprzyja. Jednak złota polska jesień to nie tylko piękne widoki, ale też czas wytężonej pracy na ogrodzie. Nim nastanie zima nasi uczestnicy muszą odpowiednio o niego zadbać. Estetycznym walorom sprzyja regularne grabienie liści, koszenie wciąż rosnącej trawy i zebranie opadających gałęzi. Starannie przekopana gleba przykryta warstwą dobrego kompostu przyniesie owocne efekty przyszłorocznych upraw. Prace porządkowe wciąż trwają, a nasi uczestnicy spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu,
co sprzyja zdrowemu samopoczuciu.

   

Pomimo sprzyjającej pogody i przyjemnej pracy na ogrodzie uczestnicy dbają o dobrą kondycję pomieszczeń wewnątrz budynku. W związku z wysokim zagrożeniem epidemiologicznym bardzo istotną kwestią jest prawidłowe utrzymanie sanitarno-higieniczne. Uczestnicy zajmują się regularnym sprzątaniem, dezynfekcją, oraz wietrzeniem pomieszczeń. Dodatkowo pozyskaliśmy ozonator, który znacząco poprawia bezpieczeństwo. Uzbrojeni w przyłbice i maseczki staramy się zachować wszelkie środki ostrożności, co pozwala na codzienne funkcjonowanie CiSu.

W ostatnim miesiącu uczestnicy mieli okazję brać udział w kolejnych ciekawych warsztatach w zakresie doradztwa zawodowego, gastronomii, a także wizażu i fotografii, podczas których mogli zasięgnąć opinii i zaleceń specjalisty w zakresie stylizacji i kreowania wizerunku.

   

Przygotowała: Barbara Harazin

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.