Centrum Integracji Społecznej w Gdyni wita po kwarantannie!

25 maja to pierwszy dzień wznowionej działalności CIS w Gdyni i po ponad 5 tygodniach zawieszenia związanego z sytuacją pandemiczną w Polsce uczestnicy CIS wrócili na zajęcia. To był bardzo intensywny, ale także satysfakcjonujący dzień!

Kadra Centrum Integracji Społecznej w Gdyni od wielu dni przygotowywała się na przyjęcie uczestników w tej nowej rzeczywistości. Staraliśmy się przewidzieć każdą sytuację, zadbać o najmniejszy szczegół z zachowaniem środków ostrożności, tak by i uczestnicy i pracownicy czuli się w CISie bezpiecznie.

-Te przyłbice, dezynfekcja i ostry sanitarny rygor…to nic!-powiedział jeden z uczestników, p. Andrzej – Ja się tak bardzo cieszę, że mogłem wrócić tu, do was, do ludzi…te nowe zasady w ogóle mi nie przeszkadzają, damy radę, byle już być wśród ludzi!

Bardzo się cieszymy, że wracamy do intensywnej pracy z uczestnikami. Mamy wiele nowych pomysłów, chcemy jak najbardziej efektywnie nadrabiać działania aktywizacyjne. Biorąc pod uwagę środki ostrożności planujemy zajęcia warsztatowe tak, by odbywały się na świeżym powietrzu, w naszym ogrodzie. Gdy tylko opanujemy rozrastającą się roślinność, w najbliższy poniedziałek zorganizujemy grilla, by wspólnie świętować przywrócenie działalności CISu.

Jednocześnie zapraszamy i zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie do składania formularzy u nas w Centrum Integracji Społecznej w Gdyni, ul. Energetyków 13a.

 

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.