Wiosenne porządki czas zacząć! Jak zawsze Uczestnicy Centrum zwarci i gotowi do rozpoczęcia nowego sezonu, tym razem w po pandemicznej nowej rzeczywistości, rozpoczęli prace porządkowe na ogrodzie.  Przygotowany po zimie ogród czeka
na pierwsze nasadzenia i wysiewy.

Wewnątrz budynku na warsztacie praca wre! Nasi najlepsi fachowcy budują piękne skrzynki ogrodowe, a pozostała część przygotowuje się powoli do Wielkanocy, projektując ozdoby świąteczne.

W ostatnim miesiącu odwiedziliśmy gdyńską U7 i mieliśmy okazję spróbować swoich sił w grze w kręgle. Uczestniczyliśmy również w spotkaniu z prawnikiem
i w zajęciach o tematyce przedsiębiorczości prowadzonych przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Nie spoczywamy na laurach i wciąż aktywnie uczestniczymy w warsztatach z poradnictwa grupowego, szukając możliwości zatrudnienia. Kolejne osoby podejmują pracę i uczestniczą w warsztatach zewnętrznych, odbywając staż u pracodawców.

Czekamy na upragnioną wiosnę i życzymy wszystkim wiele uśmiechu !

Tekst: Barbara Hinc-Harazin

Zdjęcie przedstawia mężczyznę siedzącego przy stole warsztatowym wykonującego prace.            Zdjęcie przedstawia parapet okienny z ustawionymi kwiatami doniczkowymi.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.