Zdrowy kręgosłup – warsztat dotyczący zdrowego trybu życia 05 września 2018 r. g. 17.00-19.00

Serdecznie zapraszamy na warsztat zatytułowany “Zdrowy kręgosłup”!

Warsztat dotyczy zdrowego trybu życia, w trakcie którego zainteresowani dowiedzą się co w kręgosłupie piszczy 🙂

Warsztat podzielony będzie na część teoretyczną poświęconą budowie kręgosłupa i omówieniu mięśni posturalnych oraz część praktyczną podczas której uczestnicy warsztatu wykonają zestaw ćwiczeń na zdrowy kręgosłup oraz masaż powięzi.

Spotkanie odbędzie się w Pracowni LIS, która znajduje się PPNT na Alei Zwycięstwa 96/98 w Gdyni (Parter, wejście od SKM Redłowo).

Serdecznie zapraszamy !

 

Szczegóły poniżej:

05.09.2018 zdrowy kregosłup cz.2 zaproszenie

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.