Zdrowy kręgosłup – warsztat dotyczący zdrowego trybu życia 01.08.2017 g. 17.00

Serdecznie zapraszamy na warsztat pn. “Zdrowy kręgosłup”. Warsztat odbędzie się 1 sierpnia w godz. 17.00-19.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych mieszczącej się w PPNT Gdynia al. Zwycięstwa 96/98. Budynek IVA parter, wejście od strony SKM Gdynia Redłowo.

Warsztat podzielony będzie na część teoretyczną poświęconą budowie kręgosłupa i omówieniu mięśni posturalnych oraz część praktyczną podczas której uczestnicy warsztatu wykonają zestaw ćwiczeń na zdrowy kręgosłup oraz masaż powięzi.

Prosimy o przeniesienie maty do ćwiczeń.

Szczegóły w pliku poniżej.

01.08.2018 Zdrowy kręgosłup zaproszenie

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.