Zapraszamy na spotkanie 31 stycznia 2018r. Mapa marzeń, zaprojektuj swój nowy rok!

Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni i zespół projektu System Aktywizacji Społeczno- Zawodowej w Gdyni zaprasza do udziału w spotkaniu warsztatowym:

31 stycznia, środa, 17:00- 19:00

Mapa marzeń- zaprojektuj swój nowy rok.

 

MAPA MARZEŃ jest rodzajem drogowskazu, który pomaga uświadomić sobie, kim jesteśmy i czego tak naprawdę pragniemy. To technika kreowania własnych Marzeń i wiary w to, że wszystko jest możliwe. Mapa Marzeń sama w sobie jest narzędziem wizualizacji swojego przyszłego życia poprzez oddziaływanie na swoją podświadomość za pomocą symboli, obrazów, słów i energii kolorów. Jest afirmacją spełnionego życia w każdej jego dziedzinie.

Uczestnicy otrzymują skrypt o Mocy Spełniania Marzeń, jak również narzędzia do samodzielnej pracy własnej w warunkach domowych.

Prowadzenie: Małgorzata Zmysłowska, trenerka z 10 letnim stażem zawodowym w dziedzinie prowadzenia szkoleń oraz warsztatów, konsultantka, pasjonatka podróży do wnętrza siebie i kreatywnego podchodzenia do rzeczywistości. Certyfikowany Trener Biznesu oraz Metodyk Zdalnego Nauczania. Łączy swoją pasję do rozwoju osobistego z pasją pracy z ludźmi. Na warsztatach i szkoleniach pracuje tak, by uczestnicy wyszli z wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami.