Wiosna w CISie!

Przez CISowskie okna przebija się poranne słońce i oznajmia, że nadeszła upragniona wiosna. Natura wybudziła się z zimowego snu i każdego dnia odradza się na nowo. Nie tylko ona. Każdy z nas ma dzisiaj czas na przemyślenia i nadrobienie wszelkich zaległości. To dobry moment na poprawę kontaktu z bliskimi nam osobami i zadbanie o swoje zdrowie i regenerację psychofizyczną. Stały kontakt z uczestnikami pozwala nam przetrwać ten trudny czas. Nasi uczestnicy dzielnie znoszą ten czas pandemii, czują się dobrze. Jedna z naszych uczestniczek znalazła zatrudnienie, a druga została babcią. Gratulujemy!

Dziś jest pierwszy dzień, kiedy to obostrzenia związane z pandemią topnieją. To napawa nas nadzieją, każe planować działania związane z przywróceniem działalności CISu. Zastanawiamy się, jak wyglądać będzie nasza codzienność, gdy uczestnicy wrócą na zajęcia? Czy będziemy musieli stosować jakieś szczególne zasady ostrożności? Czas zawieszenia działalności CIS przyniósł nam wiele nowych pomysłów na zajęcia z uczestnikami, planujemy zadania na warsztacie, a przede wszystkim w ogrodzie. To właśnie duża, wolna przestrzeń ogrodu pozwala nam spokojnie czekać na przywrócenie działalności i powrót do tradycyjnego planu dnia.

Nasz ogród czeka na naszych uczestników- od prac porządkowych, przez skalniak i kwietniki, nową szklarnię, warzywnik, drzewa owocowe po soczyste truskawki, jak te w zeszłym roku! Jesteśmy pewni, że po tym długim czasie w domach, zajęcia na świeżym powietrzu przyniosą ulgę głowie i zredukują stres. A to wszystko po to, by nasz ogród  przez całą wiosnę aż do późnego lata służył uczestnikom jako przestrzeń do przyjemnego spędzania przerw czy też wspólnych zajęć integrujących.

Poniżej kilka zdjęć czekającego na Państwa ogrodu. Prawda, że taki widok niesie nadzieję i zachęca do aktywności?

Barbara Harazin, Daria Składanowska

     

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.