WARSZTATY CERAMICZNE 20 i 27 listopada 2017r. ZAPRASZAMY!

WARSZTATY CERAMICZNE- cykl 2 spotkań

 

20 listopada 2017 r.  w godzinach 16:30 – 17:30

27 listopada 2017 r.  w godzinach 16:30 – 17:30

 

Pierwszego dnia porozmawiamy o możliwościach jakie daje nam glina ceramiczna i o tzw. „kuchni” ceramika, trącając o podstawy technologii. Będziemy się nieco brudzić ;). Drugiego dnia warsztatów, zobaczymy już nasze wyroby po wypale w piecu. Będzie możliwość pomalowania tworów, które oczywiście każdy zabierze ze sobą do domu. Będzie to idealna okazja by spróbować też stworzyć drobne prezenty dla bliskich na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Warsztat ma na celu zapoznanie uczestników z możliwościami jakie daje ceramika. Jest to pewna forma arteterapii, która może wzbudzić pasję. Pasja ta również może przynosić korzyści materialne zważywszy na widzialny ostatnimi czasy powrót mody na wyroby rękodzielnicze.

 

WSTĘP WOLNY

Prosimy o informację o chęci wzięcia udziału: 58 727 39 11

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.