Usługi społeczne w rękach podmiotów ekonomii społecznej- spotkanie 23.11.2017r.

23 listopada 2017r. w Laboratorium Innowacji Społecznych odbyło się spotkanie: “Usługi społeczne w rękach podmiotów ekonomii społecznej – efektywne mechanizmy zlecania na bazie doświadczeń zagranicznych jednostek samorządu terytorialnego”

Tematem spotkania były Społecznie Odpowiedzialne zamówienia Publiczne na Bazie ustawy PZP. Spotkanie miało na celu przekazanie informacji o możliwościach  i sposobach stosowania klauzul społecznych w PZP oraz tworzenia zamówień publicznych w sposób społecznie odpowiedzialny z korzyścią dla lokalnego rozwoju gospodarczego i społecznego. W tym celu prelegenci przedstawili uczestnikom zagraniczne doświadczenia w tym zakresie, oraz perspektywy zawarte w nowelizacji ustawy PZP z czerwca 2016r.

Miło nam było gościć przedstawicieli biznesu społecznie odpowiedzialnego, którzy aktywnie włączyli się w rozmowy o ekonomii społecznej i usługach świadczonych przez jej podmioty, które to usługi wspierają lokalny rynek i są zaangażowane społecznie.

Planujemy kolejne spotkania w obszarze społecznej odpowiedzialności, w tym szczególnie, społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), informacje będziemy umieszczać na bieżąco w aktualnościach naszej strony.

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.