Sięgnij po sukces! – Dzień Osób z Niepełnosprawnością 11.05.2018 g.09.30-14.00

Serdecznie zapraszamy w piątek 11.05.18 w godz. 9.30 do 14.00 do Pracowni LIS, gdzie odbędzie się Dzień Osób z Niepełnosprawnością pn. Sięgnij po sukces!  (LIS w ramach projektu we współpracy z Oddziałem ZUS w Gdańsku i Oddział Pomorski PFRON). W trakcie całego wydarzenie wydarzenia przedstawiciele ZUS, PEFRON, NFZ, FAZON, SPI, Fundacja Integralia GCZ, UM Gdynia- biuro pełnomocnika Miasta Gdyni ds. Osób z Niepełnosprawnościa zapraszają do stoisk konsultacyjnych.

Podczas wydarzenia będą wystawione dwa samochody osobowe dostosowane do OzN,  które będzie można obejrzeć, zasięgnąć informacji o nich oraz wsiąść do środka.

Serdecznie zapraszamy!

Program_11.05.18

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.