Pozostał ogromny ból i smutek w sercu!

Z głębokim żalem informujemy, że wpłynęła do nas smutna informacja o śmierci niezwykle ciepłej, oddanej i zawsze uśmiechniętej Karoliny Walczewskiej – dyrektor Centrum Integracji Społecznej w Gdyni.

Nie ma słów, które oddadzą nasz ból i stratę.

Serdecznie zapraszamy na Mszę 31.10.2019 r. o godz. 18.00 w intencji zmarłej tragicznie Karoliny Walczewskiej, która odbędzie się w zabytkowej kaplicy Parafii pw. św. Andrzeja Boboli przy ul. Powstańców Warszawy 15 w Sopocie.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.