Dzień Zdrowia w Centrum Integracja 21.11.2019 r. godz. 09.00 – 16.00

Centrum Integracja Gdynia dołącza do tegorocznej edycji Gdyńskich Targów Zdrowia!
Dzięki wsparciu finansowemu Gdyńskiego Centrum Zdrowia i PFRON w czwartek 21.11 zapraszamy do Integracji na spotkania ze specjalistami w zakresie zdrowego stylu życia.

W godzinach 9.00-16.00 będzie można skorzystać ze wsparcia dietetyczki, specjalistki ds. niepełnosprawności, kosmetolożki i fizjoterapeuty. Będzie można wykonać badania na profesjonalnym sprzęcie – analizę składu ciała i usg skóry. Dodatkowo, specjaliści z gdyńskiej przychodni SYNEXUS będą przez cały dzień przeprowadzać badania ciśnienia, poziomu tkanki tłuszczowej i cukru.

O godzinie 12.00 zapraszamy na warsztat psychologiczny „Zarządzanie stresem w życiu codziennym”, podczas którego rozłożymy stres na części pierwsze.

Przez cały dzień będziemy serwować pyszne koktajle owocowo-warzywne, przygotowywane samodzielnie na urządzeniu blenderbike.

Serdecznie zapraszamy!

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.aktywizacjawgdyni.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.